УРЯДОВІ САЙТИ

 

Афоризми

"Патисочик" - взгляни на мир по-японски. Наш телевизор - 1 см. по диагонали - заставит вас прищуриться.

І ЗНОВ ДОРОГИНКА ДБАЄ ПРО ЗАХИСНИКІВ

І ЗНОВ ДОРОГИНКА ДБАЄ ПРО ЗАХИСНИКІВ

    Як можна не пишатися дорогинською громадою, цими людьми, які знову і знову по-першому зову кинулися допомагати нашим захисникам Вітчизни.

    Не встигла долетіти вісточка з фронту про те, що 17-та танкова бригада потребує допомоги, як дорогинці згуртовано кинулися збирати все необхідне для армії. У цих чуйних, добрих та щедрих людей від початку війни до цього часу на першому місці стоїть питання - як продуктивніше допомогти українській армії, адже саме від неї залежить, яким буде подальше майбутнє нашої Вітчизни. Жителі Дорогинки  ніколи не були байдужі до  загальноукраїнських проблем, завжди робили свій персональний внесок у перемогу над сепаратизмом та кремлівським імперським злом. У такий непростий для усієї України час громада нашого села  демонструє єдність, патріотизм та величезне бажання допомогти нашому війську. Відтак дорогинці без вагань відгукнулися на заклик родини Присяжних допомогти армії, тож багато хто  активно включився в збір харчів, теплих речей, інструменту для ремонту техніки, рем - комплектів та запчастин для вантажних автомобілів. Адже саме на таку допомогу чекають наші захисники.

    Дуже плідно попрацювали на кухні жінки, у яких рідні та близькі знаходяться у збройних силах України. У пакунках, які загружалися у «Газель», було безліч пиріжків з м’ясом, яблуками, капустою, величезна кількість різних кручеників, котлети, навіть декілька видів піци.   Це свідчить про те, що наші односельці дуже і дуже вдячні тим воїнам, які захищають кордони нашої держави, і від щирого серця передали їм ці ласощі,  щоб наші захисники хоч  деколи б коштували домашню кухню.

    Особливо велику увагу до цієї акції проявив Присяжний Микола, який з колишніми своїми співробітниками Київського ремонтно-механічного цеху за власний рахунок придбали метал, та протязі двох днів зварили 3-и буржуйки, а також конструкцію у вигляді металевої печі з чаном для підігріву води з подальшим її використанням в душових кабінах.

    Також чимало інструменту передали наші односельці, які всім серцем вболівають за наших воїнів, адже на сьогоднішній день п’ятеро хлопців із Дорогинки  призвані до лав Збройних сил України, це: Сидоренко Тарас, Войтенко Дмитро,  Устименко Іван, Мараховський Василь, Гонтарь Олег,  дехто  проходить службу на блок-постах буремної Луганщини. Тож байдужим до цього дійства не залишається ніхто, ось і дачник Віктор Леонідович, який тільки почув, що захисникам потрібна допомога відреагував миттєво. Він за неповних дві години зібрав біля 30-ти кг ключів рожкових та накидних, біля 20-ти кг болтів та гайок та пожертвував для хлопців двома десятитонними домкратами.

    Зібравши все, що надала громада села в салон «Газелі» та заслухавши молитву на дорогу від отця Миколая, 2 вересня о 22 годині  наше авто з допомогою для армії нарешті виїхало з території села.

    А вже о 11 годині ранку,  прибувши на територію 17-ї танкової бригади, почали розгрузку зібраної допомоги. Те все, що було передано нашими односельцями для військових виявилося вкрай для них необхідним. Дуже раді були хлопці і продуктам харчування, і інструменту, і теплим речам, але особливу увагу було прикуто саме до буржуйок та до конструкції з підігріву води для душу. Ніхто більше ніж  вони, наші воїни, розуміють, що без цих предметів, які дають тепло, воювати з агресором геть незручно.

    Важко уявити собі, яка вдячність читалася в очах цих хлопців, які незабаром  будуть відправлені на передову. Але ж це лише маленька частка того, чим ми можемо віддячити та допомогти їм –  нашим відважним захисникам. 
Хотілося побажати ВАМ, дорогі ВОЇНИ, повертайтесь живими!
Велика щира подяка всім тим, хто є справжніми патріотами нашої держави.

Слава Україні !   Слава Героям !   Слава Нації !

   М@D.040915


20.09.2015 | Админ | Перег. 419 | Ком. x | Категорія: Життя села