УРЯДОВІ САЙТИ

 

Афоризми

Демократия с элементами диктатуры - все равно что запор с элементами поноса.

До дня молоді

Якось я почув розмову деяких місцевих мешканців, мов: «Наша молодь невихована, зухвала і з повною відсутністю будь-яких цінностей, село є село, нічого путнього з них не вийде». У ту мить я не встиг подискутувати з цими людьми, так як вони швиденько сіли в автомобіль, який за ними під’їхав.
Тепер, завдяки сайту та користуючись такою нагодою, хочу запитати у Вас: -  шановні, якщо в нашому селі і є така молодь то з кого вона бере приклад? Чи не з дорослих?. Чи не з суспільства?. Можливо саме з Вас? 
Та чи вся молодь однакова? – Звичайно, ні!

Хочу Вас запевнити, що в с. Дорогинка існує молодь різних моральних принципів, проте більшість – це чудові, завжди веселі та усміхнені, добрі та щирі діти, які прагнуть чогось у житті, впевнено долають перешкоди та досягають своєї мети. Молодість – це неповторна та відповідальна пора, коли людина вступає у самостійне життя, ухвалює свої перші власні рішення. Це безцінний дар природи, який треба приймати з вдячністю, намагатися використати всі переваги цієї прекрасної миті життя.

Звертаючись до молоді с.Дорогинка, хочу побажати: -  Шановні наші хлопці та дівчата, гордіться собою, плідно використовуйте кожну вільну хвилинку, ведіть здоровий спосіб життя, будьте емоційно-стримані та шануйте себе й інших! Залишайтеся завжди собою, будьте індивідуальністю! Будьте активними, здобувайте знання, наполегливо працюйте над собою, будуйте великі плани на майбутнє! Знайте: молодість – не вік, молодість – це стан душі. Тож нехай Ваша душа буде вічно молодою! Бажаю Вам творчої енергії, незалежних думок та сил, щоб втілити в життя все, чого прагне Ваш розум, душа і тіло! 
 
Вам присвячується:

Ви молодь  нашого  народу,
Його  плоди,  що  зріють  для  життя.
Ви  –  ті  терпкі  красиві  краплі  глоду,
Які  не  хочуть  визріть  для  гниття!

Ви  –  зброя  для  майбутнього  і  влади,
Ви  –  дим,  що  вітер  віє  врізнобіч.
Ви  прагнете  до  спокою  і  правди,
Спіткаючись  об  спотички  сторіч…

Ви  –  цвіль  народу,  гріх  його  й  спокута,
Ви  –  цвіт  держави  й  спрагле  каяття.
Ви  –  ліки  для  людей  і  їх  отрута.
Ви  стоїте  на  старті  у  життя.

І  серед  вас  є  славні  Галілеї,
Шевченки,  Гоголі,  малі  Франки,
Герої,  патріоти,  Прометеї,
Яких  клюють  нацьковані  орли.

Ви  ті  терпкі  красиві  краплі  глоду,
Які  не  хочуть  визріть  для  гниття!
Ви  –  просто  молодь  нашого  народу,
Його  майбутнє  і  його  життя.
 

 
 
 
 29.06.2014 | Админ | Перег. 858 | Ком. x | Категорія: Життя села