УРЯДОВІ САЙТИ

 

Афоризми

Возможны скидки со сроков.

Дорогинский актив знову ловив браконьєрів

Телефонний дзвінок до одного з представників ГФ «Граніт» від активу села поступив о четвертій годині ранку. Відразу спрацювала система оповіщення, і на ставок «Ближній» виїхала мобільна група з п’яти чоловік. Приїхавши на місце стало зрозуміло, що приїхали не даремно. 

Цілу ніч активісти села стежили за нечистими на руку односельцями, які  давно займаються браконьєрським промислом, але впіймати на гарячому їх вдалося тільки цього разу, про що і повідомили представників громадського формування. 

Ще напередодні, цих горе рибаків, на березі водойми помітили небайдужі люди та повідомили представників активу села, які опікуються місцевими ставками,  а ті, в свою чергу, вирішили проконтролювати ситуацію. 

І результат не заставив на себе довго чекати. О другій годині ночі на мотоциклі, зухвало ні від кого не ховаючись, почалась підготовка до ганебного промислу. Надувний човен, сітки та решта браконьєрського спорядження пішли в роботу. 

По тому з якою швидкістю та в якій кількості були установлені сітки стало зрозуміло, що апетит та досвід у цих псевдо рибаків чималий.  

Та не встигли ці непорозуміння причалити до берегу, як їх затримали на гарячому хлопці - мобільна група ГФ «Граніт» разом з представниками активу села.  Звісно сітки були негайно виловлені. Їх виявилося чотири одиниці.  До того  ж, за такий невеликий проміжок  часу в сітки потрапило  дев’ять карасів з ікрою до 350-ти г..  Та поки одні перевіряли ставок на присутність сіток,  інші викликали міліцію. Але результат зрозумілий.  Ніхто не приїхав.  Напевне не дуже прагнули працівники міліції розбивати свій транспорт по дорогинським дорогам.  Тож довелось провести з браконьєрами роз’яснювальну роботу самостійно, без правоохоронних органів  та відпустити на всі чотири сторони. 

Човен було знищено, рибу відпустили, ну а сітки в присутності активу спалили. Звісно все за фільмували для звіту перед громадою.

На нашу думку, нема іншого способу, щоб змінити  ситуацію. Тому, що ці  "моральні уроди", яким головне взяти все і зараз, а потім хоч "трава не рости."  Вони в своїх злочинних діях сповідують ідеологію вседозволеності, безкарності та можливості легко заробляти на знищенні водних ресурсів. Та ми не можемо стояти  осторонь цієї проблеми. Бо таке лихо, як браконьєрство, зводить нанівець усі намагання покращити природний світ нашого краю. 

Нас дуже обурює не лише те, що деякі наші односельці плюють на норми закону і не вважають за потрібне берегти природу, обурює ще повна байдужість правоохоронної системи району, сільського голови Андрійченка О.Г. та лісничого Стукала О.М, які не вважають за потрібне втрутитися в ситуацію і допомогти активістам захистити природні ресурси нашого рідного села.

Хочеться запевнити всіх, що ГФ «ГРАНІТ» разом з активом села  не зупиняться на досягнутому. Вони і надалі продовжуватимуть розпочату боротьбу з браконьєрством та байдужістю, і запевняємо, що зробимо все можливе, щоб всі недобросовісні рибалки та ін. отримали заслужене покарання згідно чинного законодавства.26.05.2016 | Админ | Перег. 432 | Ком. x | Категорія: Життя села