УРЯДОВІ САЙТИ

 

Афоризми

Сдается мальчик на побегушках. Пробег 250 км.

Толока на стадіоні 02.05.2015

Толока на стадіоні
 
2-го травня 2015 року на Дорогинському стадіоні відбулася толока. Ініціатором толоки були спортивний колектив с. Дорогинки та актив села. Тобто зібралися ті люди, яким не байдужа не тільки спортивна честь села, але й подальша його доля.
   У  цьому доброму дійстві взяли активну участь: Микола Присяжний, Іван Склярський, Шарига Олександр (доречі, не витримав довгої розлуки з колективом та в цьому році повернувся до його складу), Михайло Даниленко, Максим Манжура, Сергій Ліхітченко, Максим Даниленко,  Микола Шевченко, Андрій Савченко (голкіпер команди «Вікторія», який в 2012 році познайомився з нашим колективом та до теперішнього часу з ним нерозлучний), також прийшов підтримати колектив, незмінний вболівальник команди «Вікторія»: - Ковальський Володимир Іванович.
Він розважав хлопців веселими та смішними історіями з особистого життя.
    Зробив свій внесок у цю добру справу і наш священик Отець Миколай. Він всіма можливими і неможливими способами намагається допомагати нашому  колективу, особливо, якщо бачить, що робиться добре діло для рідного села.
    Отже, першочергова задача полягала в тому, щоб завершити роботу з сіткою (уловлювачем м’ячів), тобто вирішити одне з проблемних питань, а саме, зробити так, щоб при проведенні футбольних змагань м’ячі не потрапляли на приватну городину.
Тож за рахунок меценатів, які постійно підтримують спортивний колектив, було придбано дванадцять рулонів сітки-рябиці оцинкованої; та розраховуючи на веселий ентузіазм громади розпочали роботу.

     Працювати почали о 12-тій годині. Священик Миколай привіз ліса, поки їх збирали, решта активу розмотували сітку, хтось пройшов позбирав сміття навколо стадіону, а хтось сів за наш тракторець (для косіння) та почав косити газон стадіону.
Робота проходила дуже організовано, під смішні історії Володимира Ковальського хлопці не помітили, як повісили вже другий ряд сітки. А це, повірте мені, не дуже проста задача, особливо, коли сітку потрібно піднімати на чотириметрову висоту. Але в нашому колективі невирішальних проблем не існує, тому вже о 19-тій годині роботу було закінчено, та під українські патріотичні пісні поставили велику крапку у вирішенні цієї задачі. Більш того, над центральною частиною нашої конструкції (уловлювача м’ячів) установили Державний прапор України.

     Щиро кажучи, ми дуже пишаємося, що в нашому селі ще є така громада, яка турбується про довкілля, про майбутнє села. Тільки завдяки таким людям можна сміло сказати, що наше село, що українська Держава буде жити вічно.
 
 
       Тож слава Дорогинці,
                            слава Україні,
                                   слава Нації.


27.05.2015 | Админ | Перег. 413 | Ком. x | Категорія: Життя села