УРЯДОВІ САЙТИ

 

Афоризми

Кошмар Фрейда - фаллос Мебиуса.

Футбольний зал 2014-2015р.

Ми єдині - ми спортивні!

28.02.2015р. у Боровій закінчився турнір з міні-футболу серед аматорських команд першої ліги, організований  федерацією футболу фастівського району.
Дорогинська команда «Вікторія» виступила в цьому  турнірі під гаслом «Єдність - це перемога».
Загалом у цих змаганнях брали участь 12 команд з Фастівського району.

У фінальному турі у Боровій зустрілися переможці  змагань – команди «Єдність» В. Снітинка та «Фенікс» М.Слобідка.
Переможцем турніру стала команда «Єдність» В.Снітинка. друге місце посіла команда «Фенікс» М.Слобідки. Але й Дорогинська  «Вікторія»  показала себе як наполеглива, сильна духом та згуртована команда, яка зайняла почесне третє місце в цих змаганнях, хоча могла показати результат більш високий.

 
 
Після того, як були зіграні всі матчі, відбулася церемонія нагородження призерів турніру. Нагороджували кращих голкіперів, нападників, та захисників.

Нагорода як кращому голкіперу дісталася воротарю з команди «Єдність» В.Снітинка. 
Але шкода, що на протязі турніру організатори були на стільки неуважні, що уперто не помічали голкіпера Дорогинської «Вікторії» Андрія Савченка. Саме Андрій пропустив найменше голів в цьому турнірі та впевнено захищав ворота «Вікторії» в самі критичні моменти гри. За оцінкою спостерігачів та учасників змагань голкіпер команди «Вікторії» стовідсотково мав стати кращим воротарем турніру. Але ж сталося те, що сталося.

Дорогинська «Вікторія» без нагороди  теж не залишилася, відзначився Микола Шевченко, який був нагороджений як кращий захисник.
Тож змагання закінчилися. Хотілося б подякувати всім учасникам  турніру, а організаторам порадити більш об’єктивно та всебічно  відноситися до учасників змагань.
Від редакції