УРЯДОВІ САЙТИ

 

Афоризми

Любовь - это когда разум смотрит, смотрит на все это, пару раз пытается что-то сказать, вздыхает, пожимает плечами и удаляется.

ВІДКРИТТЯ СТАДІОНУ

«Дорогинський стадіон відкрито»

Громадський колектив, завдяки якому і було реконструйовано стадіон, що знаходиться на території місцевої школи, завжди мріяли,щоб в їхньому рідному селі Дорогинка більше приділялося уваги до розвитку спорту.
В селі дуже люблять футбол та грають в нього з великим ентузіазмом не тільки діти та підлітки, але й доросле населення.
 
Жодного вихідного не пройшло, щоб не зібралися позмагатися старше покоління з молоддю. Та чим більше збиралися на такі міні турніри, тим частіше заходила розмова про районні змагання. А для цього, в першу чергу, потрібен стадіон відповідних стандартів. От і вирішив спортивний колектив відновити шкільний майданчик, тим самим зробить корисну справу як для села так і для школи.
 
    Колись, ділиться своїми спогадами, Ковальський Володимир Іванович, в 70-х, 80-х роках, спортсмени нашого села займали призові місця в футбольних змаганнях, приймаючи гостей на своєму стадіоні, який в ті часи відбудував колгосп. Стадіон був розташований за теперішньою сільською радою. На жаль, той стадіон ще в 90-х віддали під городи.
Та це вже історія, про це розповімо наступного разу. А зараз коротко про новий стадіон.
Тож до омріяного результату колектив йшов з 2011 року, кошти збирали «з миру по нитці». Цінність Дорогинського стадіону у тому, що ідея його відбудови зародилася внизу. Знизу її і штовхали. Власне, й довели все до логічного завершення саме ініціатори, на чолі яких стояв ентузіаст села Микола Присяжний. Разом з колективом однодумців йому довелося подолати багато перешкод – дехто в селі казав: «що побавляться та й кинуть», в тім числі й керівництво села не дуже вірили, що хлопці не здадуться.
- Натомість, - каже Микола, - я вдячний всім, хто вірив у задум, і хто допомагав своєю особистою участю. Дуже допомогли брати Даниленки Олександр та Михайло, які є небайдужі до розвитку спорту в селі. Завдяки їх організаційній та фінансовій допомозі робота звичайно прискорилась.
Також хотілось би подякувати і дорогинським депутатам, які на сесії сільської ради прийняли рішення про закупівлю для стадіону трактора для косіння газону.
Громада показала, що спільними зусиллями можна досягти неймовірних результатів.
Тож минуло не так багато часу та вже 25 серпня 2012 року в селі Дорогинка відбулося довгоочікуване, урочисте відкриття реконструйованого футбольного поля.
На відкритті стадіону зібралась переважна частина громади с. Дорогинка, представники сусідніх сіл та почесні гості, такі як: Педченко Григорій Миколайович – екс- начальник Генштабу-головнокомандуючий Збройних Сил України, до речі народився в селі Дорогинка, та Віктор Бойко, економіст, дипломат і політик, кандидат наук, заслужений працівник сільського господарства України. 
Після вступної промови, голова сільської ради Андрійченко Олексій Григорович нагородив почесними грамотами та цінними подарунками активістів, які приймали активну участь в будівництві стадіону, організаторів свята та спортсменів. 
Після чого виступив Віктор Бойко та відмітив, що спорт завжди був однією з головних складових виховного процесу дітей, підлітків та студентства, в районі приділяється багато уваги спорту та фізичній культурі, насамперед через збільшення кількості та підвищення якості спортивних заходів.
Віктор Бойко наголосив, що в Фастівському районі визначне місце посідає футбол, тож щиро побажав спортивному колективу с. Дорогинка великих досягнень у розвитку цього виду спорту.

Після чого подякував спортивний колектив за таку самовіддачу та непохитність в досягненні своєї мети та вручив інструктору по спорту конверт, як він пояснив: - « для підтримки спортивного колективу».


Потім слово взяв Педченко Григорій Миколайович, він щиро подякував усім, хто не залишився в осторонь реконструкції стадіону, висловив своє захоплення ентузіазмом дорогинського активу, акцентував увагу на 
тому, що зроблена дуже велика справа не тільки для громади села та для його майбутнього, але й для всього району.
Григорій Миколайович згадав про колишні часи, про футболістів тої пори, та порадив керівництву села пишатися такою громадою. Після чого подарував спортивному колективу м’ячі, а голові сільської ради вручив іменний годинник. 

 
До привітань долучився і колишній сільський голова Власенко Микола Михайлович, який не залишився в стороні такої урочистості, адже в нього самого підростають внуки, які також люблять побігати з м’ячем, а старший – Назар, то й взагалі займається футболом на більш високому рівні. Микола Михайлович також привітав з відкриттям стадіону жителів с.Дорогинка та футболістів, та побажав їм займати тільки призові місця...

Потім як водиться, не обійшлося без богослужіння та освящення цього дійства. Тож священник Миколай освятив поле, та окропив футболістів яким вперше випала нагода зіграти матч на новому стадіоні. В своєму слові отець Миколай подякував усім мешканцям 
села які допомагали відбудовувати стадіон, адже ця робота була спланована і для наших дітей, для їх майбутнього, та побажав усім присутнім здоровя та Божого благословіння, а спортсменам міцної дружби та порозуміння не тільки на футбольному полі, а й в подальшому житті.
 

Та вже після чого почалася церемонія відкриття стадіону, а  саме генерал-полковник Педченко Григорій Миколайович разом з інструктором по спорту Педченком Григорієм Яковичем урочисто підняли прапор України, та перерізали символічну стрічку.

Звісно свято такого рівня не могло залишити без уваги наших молодших спортсменів, яким і випала нагода першими випробувати футбольне поле. Тож під овації присутніх відбулася захоплююча гра між юнаками села Дорогинки та с. М. Снітинка. Цікаво було спостерігати за грою молодих спортсменів, які дуже намагалися забити перший мяч. Та цього разу спортивна вдача була на стороні дорогинської команди. Мабуть воно так мало бути.
 
Та нарешті як і було заплановано, на поле вийшли футболісти головного складу ФК «ВІКТОРІЯ» с. Дорогинка та наші шановні ветерани дорогинського футболу, які колись з таким завзяттям, та відвагою виборювали для рідного села призові місця не тільки на районних, але й на обласних змаганнях.
Повболівати за футболістів зібралося чимало односельчан як старшого покоління, так і молоді. Гра видалась цікавою, адже ветерани не відставали від молоді, демонструючи свою згуртованність та досвід володіння мячем що у них залишилися ще з тих часів.
Матч закінчився внічию 4:4, тобто переможців та переможених не було. Без сумніву, день який додав гарного настрою та приємних враженнь запамятається односельчанам надовго.
Та на цьому відкриття стадіону не закінчилося - воно тривало до пізнього вечора.
 
 
від редакції